TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Konto Proste Zasady

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
  • Z Kontem Proste Zasady możesz mieć 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna
Odkładaj regularnie, tyle ile chcesz.
Oszczędzaj na 2% dzięki Bonusowi za aktywność
Skorzystaj z Konta Oszczędnościowego 2% w skali roku do 10 000 zł! Dzięki Bonusowi za aktywność masz gwarancję niezmienności oprocentowania aż przez 12 miesięcy!
Pakiet Niezawodny
Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego.
Kartę debetową do konta
Zbliżeniowa karta działa w bankomatach i sklepach na całym świecie. Dzięki temu masz swobodny dostęp do pieniędzy na koncie. Możesz nią również płacić za zakupy w Internecie.
Promocja "Polecam Proste Zasady"
Jesteś zadowolony z konta w Getin Noble Bank S.A. i jakości naszych usług? Polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 800 zł w bonach podarunkowych do Allegro, Decathlon i Empiku!
Wybierz swoją kartę do Konta
Moje nie rusz
Pad biały
Pad czarny
Zebra
Burger
Skategirl
Zombie
Queen
Skateboy
Getin
Robot
Czaszki
As
Hajs się zgadza
Kaseta
Zaplątany
Maszyny
Rower
Usta
Koty

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i w pozostałych krajach UE, w Wielkiej Brytanii (do konca 2020 r.) oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizję za transakcję (tzw. surcharge). Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 9 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” - XI edycja na indywidualnym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, dostępna od 1.10.2020 r. do 30.11.2020 r. dla osób, które spełnią warunki promocji, w tym otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnia wpływ Wynagrodzenia w kwocie min. 1500 zł miesięcznie, wyraża Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. oraz nie posiadali Konta Osobistego w okresie od 01.09.2019 r. do 30.09.2020 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność” - XI edycja dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

Promocja „Polecam Proste Zasady IX edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje od 1.09.2020 r. do 31.12.2020 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci w rozumieniu określonym w Regulaminie Promocji. Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły Promocji znajdują się w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie getinbank.pl oraz w placówkach.
Sposób użycia bonów podarunkowych określają ich dostawcy w swoich regulaminach, które są dostępne na getinbank.pl, w Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz na stronach internetowych dostawców.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.